Stylové a krásné večerní šaty

Jaké vybrat večerní šaty?

Jste pozvaná na vyjímečnou společenskou událost- např. na svatbu, oslavu kulatých narozenin kamarádky ve velkém stylu, nebo jen vrážíte na ples? Pak budete určitě potřebovat večerní šaty ve správné délce a střihu. Večerní šaty můžete vybírat z mnoha stylů a barev, ale je třeba být obezřetná.

Zásadním způsobem volba správných šatů na večer závisí na Vaší postavě.
Pokud máte například postavu typu jahoda se širšími rameny, pak doporučujeme večerní společenské šaty s dlouhou volnou spodní částí, která dokáže vykompenzovat Vaše ramena. Pokud máte široké boky, pak můžete večerní šaty doplnit stylovým volnějším svetříkem, který Vaši horní část opticky rozšíří a vy budete ve večerních šatech vypadat lépe.

 

Kam vyrazit ve večerních šatech?

Ve večerních šatech můžete vyrazit praticky na jakoukoliv společenskou událost ať už jde o ples nebo oslavu. Je třeba ale volit správný typ večerních šatů vhodný pro danou událost. Pokud vyrážíte na ples, budou nejvhodnější dlouhé večerní společenské šaty, na oslavu kamarádčiných narozenin klidně zvolte kratší večerní šaty, nebo koktejlové šaty, které jsou velmi univerzální a můžete je tak vužít pro mnoho jiných příležitostí.